Zhodnoťte nabídku služeb v místních restauracích a pensionech prostřednictvím dotazníku!ZAPOJTE SE DO HODNOCENÍ A VYHRAJTE NOCLEH PRO DVĚ OSOBY V NEJOBLÍBENĚJŠÍM PODNIKU V REGIONU

Prostřednictvím dotazníku mohou hosté penzionů a restaurací, které se zapojily do soutěže Nejpřívětivější pohostinství a penzion v mikroregionu Úhlava, zhodnotit nabízené služby.

Těmto penzionům a restauracím tak pomůžete svou nabídku zlepšovat !

Informace z dotazníku pomohou také hodnotící komisi, která bude posuzovat nadstandartní nabídku nebo aktivity soutěžících a vyhodnotí také nejpřívětivější hotelovou restauraci, tedy zařízení, které kombinuje nabídku ubytování a stravování.

Dotazník vyplňujte v průběhu července 2011 buď v elektornické podobě zde

Doporučujeme vyzkoušet nabízené služby soutěžících podniků na vlastní oči nebo na vlastní chuť, navštivte soutěžní pohostinství a penzion a vyplnit tištěné dotazníky přímo v jednotlivých soutěžících pohostinstvích, kde je odevzdávejte do sběrných boxů s logem Ekoregionu Úhlava !

DOTAZNÍČEK PRO ZHODNOCENÍ SLUŽEB SOUTĚŽÍCÍCH RESTAURACÍ

- pět hostinských našlo odvahu postavit se zpříma kritice svých hostů a mají chuť se podle nových podnětů pro spokojenost návštěvníků dále zlepšovat - poskytněte jim i Vy Vaše postřehy !

DOTAZNÍČEK PRO ZHODNOCENÍ SLUŽEB SOUTĚŽÍCÍCH PENZIONŮ

- čtyři provozovatelé penzionů se těší na Vaše nové náměty, jak by mohli více zpříjemnit pobyt svých hostů - stáhněte si dotazník a odpovězte na krátké dotazy !

Dotazník vyplňte, uložte a pošlete e-mailem na adresu monika.zeniskova@ekoregion-uhlava.cz.

Zapojte se do soutěže a získáte možnost vyhrát nocleh pro dvě osoby v nejpřívětivějším penzionu v mikroregionu Úhlava, dotazníky jsou totiž slosovatelné !

Informace k celé soutěži naleznete ZDE

 

Děkujeme za Vaše hodnocení !