Komunitní táboryKomunitní venkovské tábory jsou jednou z aktivit realizovaných MAS v rámci projektu „Realizace Akčního plánu OPZ+ v MAS Ekoregion Úhlava v letech 2023-2025“. Záměrem pro jejich pořádání je zajištění kvalitní alternativy péče o děti pro rodiny s dětmi a rodiče samoživitele a podpora a rozvoj přirozených vazeb v komunitě v době školních prázdnin. Tábory jsou určené pro děti od 5 do 15 let a budou probíhat v letních měsících.

Nabídka táborů pro rok 2023

  • Atleťáček: 10.7. – 14.7.2023
  • In-line: 17.7. – 21.7.2023
  • Výletníček: 24.7. – 28.7.2023

Kapacita jednoho turnusu je 30 dětí.

Program táborů

Tábory jsou připravovány s hravým programem pro všechny věkové kategorie. Záměrem je, aby si všichni čas strávený na táboře pořádně užili a něco nového si vyzkoušeli! Doba aktivní činnosti bude střídána s dobou odpočinku, v rámci které se budou děti věnovat různým výtvarným činnostem. O děti se na táborech budou starat zkušení vedoucí a vyškolení lektoři. Děti se každý den schází do 8 hodin v Areálu pod sjezdovkou, výjimky jsou uvedené na letáčku níže.

  • Atleťáček – tento tábor probíhá v Areálu pod sjezdovkou. Na táboře se zaměřujeme na všestranný pohyb, atletiku, děti si zahrají také různé hry. V případě příznivého počasí si užijeme i návštěvu koupaliště.
  • In-line tábor – i když děti na bruslích ještě nejezdily, na tomto táboře se naučí bezpečně jezdit, zastavit a zvládnou i jízdu ve městě. Součástí tábora jsou také vyjížďky do okolí Nýrska pro zdatnější bruslaře. Děti jsou rozděleny do skupin podle výkonnosti a jejich schopností.
  • Výletníček – tábor plný zážitků je zaměřen na hry, dovádění a zábavu. Děti navštíví naučně zábavní park Mirakulum a jeden den stráví dováděním v bazénu v Plzni. Součástí tábora je také výroba trička, sportovní hry, opékání buřtů a přespání.

Ceny a další informace k táborům jsou uvedeny na letáčku níže.

Přihlášení na tábor

Pro přihlášení dítěte na tábor je třeba vyplnit a odeslat přihlášku. Odkaz na vyplnění přihlášky přes google formulář je uveden níže v souboru Letáček. Dítě bude závazně přijato až po zaplacení poplatku za tábor. Informace k zaplacení poplatku rodiče obdrží po odeslání přihlášky.

 

Kontakty: koordinátor projektu: Tereza Eberlová, e-mail: eberlova@ekoregion-uhlava.cz , Tel.: +420 775 764 420